Fotogalerie
Vyhlášení ankety Zákon roku 2018 16. dubna 2019 Nejlepším legislativním počinem roku 2018 se podle desátého ročníku ankety Zákon roku stala novela o urychlení výstavby dopravní, vodní a energetické infrastruktury. Stříbro si odnesl evropský balíček oběhového hospodářství a bronz získala novela zákona o ochranných známkách. Ocenění předávali Tomáš Babáček a Martin Bohuslav z Deloitte Legal a zástupci Hospodářské komory České republiky a České advokátní komory. Kromě toho jsme společně s Mikem Turleym z Deloitte UK křtili sborník k budoucnosti regulace. A pro jubilejní ročník jsme zavedli také novou kategorii s názvem Vykřičník.
 
Vyhlášení ankety Zákon roku 2017 23. dubna 2018, Galerie SmetanaQ, Praha Vyhlásili jsme anketu Zákon roku 2017. Akce se konala v atraktivním galerijním prostředí, moderoval a komentoval Jindřich Šídlo. Soudce Ústavního soudu profesor Fiala si odnesl ocenění za první místo. Rádi bychom tímto poděkovali všem, kteří se ankety účastnili nebo jí podpořili.
 
Business & Legal Cafe s tématem anketa Zákon roku 2017 23. února, kavárna Danubio, Praha „Je třeba začít hlasitě hovořit o omezení legislativní činnosti,“ nechal se slyšet místopředseda České advokátní komory Robert Němec. Advokát a partner Deloitte Legal Tomáš Babáček zmínil otázku povinností a zpřehlednění legislativy pro podnikání, když řekl: „Mohli bychom stanovit pravidlo, že právní předpisy s dopadem na podnikatele budou nabývat účinnosti jen dva konkrétní dny v roce. Jako tomu je například ve Velké Británii, ve Francii nebo v Kanadě či v Austrálii.“

Nad dopadem do ankety nominovaných témata a právních předpisů na podnikání diskutovali u kulatých stolků zástupci z byznysu, práva a veřejné správy.
Zákon roku 2016: Předávání ocenění 21. června 2017, Praha Autoři právních předpisů, kteří u odborné veřejnosti zabodovali v anketě Zákon roku 2016, si 21. června převzali ocenění za účasti zástupců podnikatelské a právnické obce, partnerů projektu a organizátorů.
Organizátor Pod záštitou
Partneři